5. 7. 2018

Partneři našich DVD

Společnost Havířovská Stavební s.r.o vznikla spojením podnikajících subjektů (fyzických osob) s dobou podnikání v oboru od 90 let. Spojili se v jeden celek za účelem rozšíření a zkvalitnění služeb novým zákazníků a nabídnutí velkého rozsahu činností v oboru zemních prací, stavebních činností a přidružených komplexních činností ve stavebním odvětví. Novou činností od roku 2018 bude výroba stavebního řeziva
Rozvojem a rozšířením společnosti jsme schopni k dnešnímu dni nabídnout novým zákazníkům maximální rozsah prací v různých odvětvích.
Každým rokem rozšiřujeme pro nové zákazníky i stálé zákazníky náš vozový i strojový park. Neustálým rozvíjením společnosti jsme schopni nabídnout i náročnější realizace zakázek klientům bez pomoci subdodavatelských společností. (viz preference)
http://www.stavby-havirov.cz/
Havířovské grafické a reklamní studio RADHUZA. Jsme mladá, dynamická a úspěšně se rozvíjející společnost působící na trhu od roku 2005. Při vzniku firmy jsme odkoupili know-how společnosti působící na trhu od roku 1990. Naším cílem je poskytovat komplexní, profesionální a nadstandardně kvalitní služby v oblasti reklamního trhu, grafiky a tisku a to vše v nejkratších možných dodacích lhůtách. Smyslem naší práce je stoprocentní spokojenost zákazníka. Rádi poradíme svým klientům při řešení jakýchkoliv problémů, týkajících se problematiky trhu.
http://www.radhuza.cz/
Jsme pohostinství s velkým srdcem. V naší nabídce najdete domácí Burgery, Pizzy, Calzone, Tortilly a chystáme další překvapení. Těšíme se na vás Pohostinství Těrličanka u Pěgřimků.
Kde nás najdete?