22. 6. 2018

Naše další služby

Svatba je jeden z nejzásadnějších dnů ve vašem životě a proto si zaslouží být co nejlépe zaznamenán. I po letech budete mít možnost si tento velký den připomenout a zavzpomínat na krásné okamžiky. Proto nabízím natočení svatby ( od roku 2015 již ve HD) přesně podle vašich představ. Chcete přece, aby vaše svatební video ve HD byl pěkný ucelený snímek, na který je radost se dívat. Možná zvažujete, zda služeb svatebního kameramana využít či nikoliv. Já vám nabízím profesionální přístup, kameramanské zkušenosti z mnoha svateb a akcí a hlavně dodatečné zpracování videa. Dostanete ode mne opravdový svatební film, který můžete komukoli pustit a ukázat, jak krásná byla vaše svatba. Svatby natáčím především po celé Moravě, ale po dohodě je možné vyjet natáčet i na větší vzdálenost.

V dnešní době je naprosto běžné, že je v rodině videokamera. Mnoho lidí si pořizuje záběry svých dovolených a rodinných akcí. Není vyjímnou, že se nabídne strýček nebo ochotný sourozenec, který vám svatbu natočí. Jistě je to možnost, ale ne vždy toto video dopadne dobře. Může se stát, že video bude ve špatné kvalitě a bez jakéhokoliv střihu či zpracování. Ve výsledku pak budete mít několik hodit dlouhý videozáznam, plný roztřesených nebo nekvalitních záběrů, který stejně nikomu nebudete moci ukázat, protože „šikovnému“ strýčkovi se povedly i záběry s nevhodnými poznámkami nebo něčím horším. Proto Vám nabízím své kameramanské a střihačské služby.

Natočím váš svatební den, přesně podle vašich představ. Budu se snažit vyhovět vašim představám o svatebním videu a zpracovat vám video ze svatby podle vašich přání. K natočenému svatebnímu videu máte samozřejmě možnost si vybrat svou oblíbenou hudbu k dokreslení atmosféry.

V případě vašeho zájmu mě kontaktujte.